Spotkanie członkiń zespołu badawczego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego

W piątek 19 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie zespołu badawczego na Wydziale Pedagogiki UKW w Bydgoszczy. W pierwszej części badaczki podzieliły się informacjami na temat postępu procesu publikacji artykułów naukowych, które dotychczas powstały w ramach projektu. Omówione zostały także kwestie związane z organizacją i tytułem konferencji planowanej na wiosnę 2025 roku, na której zaprezentowane będą efekty realizacji projektu. Później, omówiona została szczegółowo struktura monografii poprojektowej, ustalone tytuły poszczególnych rozdziałów książki oraz zaplanowane kolejne etapy prac edycyjnych nad publikacją. Na koniec spotkania, członkinie zespołu przedyskutowały kwestie merytoryczne i logistyczne związane ze zbliżającymi się konferencjami w Nikozji (ECER 2024) oraz Poznaniu (CADAAC 2024), na których będzie obecna część badaczek realizujących projekt.

Spotkanie członkiń zespołu badawczego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego