Spotkanie zespołu badawczego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

W piątek 23 czerwca odbyło się kolejne spotkanie zespołu badawczego, które tym razem miało miejsce na UKW w Bydgoszczy. W pierwszej części badaczki podzieliły się informacjami na temat postępu prac nad artykułami naukowymi, które dotychczas powstały w ramach projektu i zaproponowały kolejne tematy na następne artykuły. Później, omówiona została struktura monografii poprojektowej, zgłoszone zostały uwagi i komentarze do napisanych już rozdziałów książki oraz zaplanowane kolejne etapy prac nad publikacją. Na koniec spotkania, członkinie zespołu przedyskutowały kwestie merytoryczne związane ze zbliżającą się konferencją w Walencji, na której będzie obecna większość badaczek realizowanego projektu.
Dr Yulia Lashchuk uczestniczyła w spotkaniu zdalnie.

Spotkanie zespołu badawczego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Spotkanie zespołu badawczego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy